ART / Lithographs / Litograph in colors 16992035
nr 1699 2035
Catharina Edlund
(f. 1974), Sverige
Catharina Edlund (b. 1974), Sweden. "Flyg lilla fågel". Signed, numbered 157/280, unframed, sheet: 29x14, 5,
LITOGRAPH IN COLORS, "Flyg lilla fågel". Signerad, numrerad 157/280, oramat löst blad, bladets mått: 29x14,5
Catharina Edlund, Swedish painter, born 1974 .
Withdrawn
Monday May 5 2025
at 19:24:20